Телефон диспетчерської служби (цілодобово)

(05136)55560

Комунальне підприємство
«Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У 2002 році з державної власності з балансу ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» було передано у комунальну власність територіальної громади міста Южноукраїнська об’єкти та мережі тепло-, водопостачання та водовідведення та створено комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (далі КП ТВКГ).

Коллектив підприємства 357 человек

КП ТВКГ є балансоутримувачем інженерних мереж теплопостачання, водопостачання та водовідведення, теплових пунктів, каналізаційно-насосних станцій та задовольняє потреби населення, підприємств, установ, організацій в наданні послуг теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

Підприємство здійснює експлуатацію, проведення поточного та капітального ремонтів, реконструкції та модернізації інженерних мереж, теплових пунктів і каналізаційно-насосних станцій.

Підготовка питної води здійснюється на водоочисних спорудах продуктивністю 40 тис. м3 за добу (належать ВП ЮУ АЕС НАЕК «Енергоатом»). Щоденне витрачання води споживачами міста біля 7,0 тис.м3 на добу.

Загальна протяжність водопровідних мереж холодного водопостачання міста становить 60,5 км, 274 водопровідніх колодязя та 142 пожежних гідранта.

В місті встановлено біля 43000 одиниць квартирних приладів обліку води, що складає 99,50% загальної потреби.

Міська система водовідведення включає каналізаційні станції (далі КНС) – 3 шт, напірного колектор довжиною 14,07 км і самопливної колектор 71,44 км, 1558 каналізаційних колодязя. КНС-2 приймає господарсько-побутові стоки з мікрорайонів №3, 4, 5, району малоповерхової забудови; КНС лікарняного комплексу - приймає стоки з лікарняного комплексу; КНС-3 - з мікрорайонів №1, 2, КНС-2, КНС лікарняного/комплексу.

ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» є постачальником теплової енергії в місто Южноукраїнськ. Перерозподіл теплової енергії і вироблення гарячої води здійснює КП ТВКГ.

Загальна довжина теплових мереж комунальної власності (у двотрубному обчисленні) становить 64,97 км , та 12 теплорозподільчих пунктів (далі ТРП) та 220 теплових камер.

Останні новини